24 Nisan 2015 Cuma

Hush Hush Series- Fısıltı Serisi Kitap Yorumu
Hush Hush Series

Fısıltı Serisi


Becca Fitzpatrick


Hatırlamayanımız yoktur; bir ara çok büyük bir fenomen olan Alacakaranlık serisi vardı... Hatta team Edward ve Team Jacob olarak iki ayrı grup oluşmuştu...
Hey gidi günler...

Fısıltı serisi Alacakaranlık serisinden sonra ortaya çıkan yeni aşkımız sanırım. İtiraf ediyorum ki Alacakanlığı artık unutmuş olsam da Hush Hush serisi kalbimdeki yerini uzunca bir süre koruyacak gibi... Özellikle Patch Cipriano.

Hush Serisi kesinlikle okuduğum en iyi seriler arasında ve kitaplığımda kıymetlim olarak yerini almış durumda. 

Fısıltı serisinde kalbimizi fetheden karakterimiz Patch Cipriano bir düşmüş melek. Kapkara gözleri, simsiyah saçları ve kalbimizi yerinden çıkaracak bad boy tavırlarıyla tam bir ideal erkek arkadaş. Tabi biraz tehlikeden hoşlananlar için. Ama aramızda böyle bir tehlikeye hayır diyebilecek olan var mı?? 

Esas kızımız ise Nora Grey...Becca Fitzpatrick öyle bir karakter yaratmış ki Nora'yı arkadaşınız olarak düşünebiliyorsunuz. Nora, diğer tüm paranormal kitaplardaki karakterlerin aksine yaşadıkları karşısında gerçek tepkiler veriyor. 

Serinin tüm kitapları son ana kadar gizem ve aksiyon dolu, sadece basit bir lise aşkı yok karşımızda. Sanırım bu kitabı herkes tarafından okunabilir ve herkes tarafından sevilebilir hale getiren asıl şey.

Sayfaları çevirmek için bekleyemezken seri bir an önce bitmesin diye de kendinizi kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz okurken...
Bu kitabı bir çok arkadaşıma önerdim ve inanın herkes de aynı etkiyi yarattı. Yani Patch ve Fısıltı serisinin bağımlılığı test edildi, onaylandı :D


Hala okumamış olanlar varsa en yakın book store'a gitmelerini ve bu seriyi edinmelerini şiddetle öneriyorum. Bana göre daha önce fantastik bir kitap okumamış olanlar bile düşmüş melek ve nefilimlerin etkileyici, gizemli ve biraz da karanlık dünyalarını okumaktan zevk alacaklar. Zaten bir fantastik kitap hayranıysanız ve hala bu seriyi okumadıysanız...E, hadi koşun kitap alışverişine ;)

NOT: Serinin filmi için yapım şirketiyle anlaşıldığını Becca duyurmuştu. Ancak filmin senaryosunda Becca herhangi bir söz hakkına sahip olmayacak. Bu nedenle filmin nasıl olacağı ya da tam olarak ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi yok. Herhangi bir bilgi olduğunda duyururum ;)Yaramaz düşmüş meleğimiz Patch Cipriano'dan akıllarda kalan bir alıntı ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder