28 Haziran 2015 Pazar

Fallen Too Far- Tehlikeli Temas Kitap Tanıtımı


Tehlikeli Temas- Fallen Too Far (Too Far Series-1)

Abbi Glines

Arka Kapak

Blaire Wynn’in en son istediği şey babasının yeni ailesinin yaşadığı Florida’daki Rosemary Sahili’ne taşınmaktır. Ancak seçim şansı yoktur. Bir hastalık yüzünden ölen annesi, ardında yüklü borçlar bıraktığı için Blaire’in Alabama’daki çiftliği elinde tutması mümkün değildir. Koltuğunun altındaki tabancayla kamyonetini zengin sahil kasabasına çeken Blaire buraya asla uyum sağlayamayacağını bilmektedir. Babasının Paris’e gittiğini ve onu yeni üvey kardeşi Rush Finlay’le yalnız bıraktığını öğrenince daha büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

İnsanları hor gören, hiçbir şeyden pişmanlık duymayan, adı çıkmış bir rock yıldızının oğlu olan Rush yakışıklı olduğu kadar şımarıktır da… Ve Blaire’i gördüğü anda genç kızın kanına girer. Yaz ayları ilerledikçe genç kadın, Rush’ın asla tahmin etmediği yanlarını görecek ve birbirlerine karşı hisleri görmezden gelemeyecekleri kadar güçlenecektir. Ancak Rush, Blaire’in tüm dünyasını yıkacak bir sır bilmektedir. 
Blaire genç adamın tehlikeli temasına kendini kaptırmadan önce bu gizemi ortaya çıkarabilecek midir?

Kitabı ilk gördüğümde yazlık, eğlenceli bir kitap olduğu izlenimine kapıldım. Colleen Hoover'ın kitap için oldukça güzel yorumda bulunduğunu görünce okumaya karar verdim. Bakalım nasılmış?Serinin ilk kitabı Pegasus yayınları tarafından basıldı. Ülkemizde satışta.
İkinci ve üçüncü kitaplar ise henüz çıkmadı. Kitapların kapakları da bunlar...

Tüm seri elimde var. Çok yakında hepsini okuyup yorumlarımı paylaşacağım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder