20 Haziran 2015 Cumartesi

Sinners on Tour- Günahkarlar Turnede Serisi Kitap Yorumu


Günahkarlar Turnede Serisi- Sinners on Tour Series

Olivia Cunning

Bir Rock Grubu...
Beş Rock Yıldızı...

Aşk, Seks ve Rock'n'Roll...
Günahkarlar sahnede, turnede, yatakta dünyanızı sallayacak.

Tutkulu Notalar- Backstage Pass

Arka Kapak


BEŞ ÇEKİCİ ADAM, BİR SEKSİ KADIN VE ATEŞLİ BİR ROMANTİZM

Müzik hiç bu kadar ateşli olmamıştı!

Sahnelerin en seksi metal grubunun baş gitaristi Brian Sinclair, yaratıcılık kıvılcımını kaybettiğinde, bastırılmış dehasını ortaya çıkarabilmek için grubunu tutku dolu gecelere sürükleyecekti.
Tutkulu notaları ortaya çıkaran kadın…
Seksi psikolog Myrna Evans “Günahkârlar” ile birlikte tura çıktığında, gruptaki herkes onu baştan çıkarmaya çalışır ama Myrna’nın elde etmek istediği tek adam Brian’dır…
İki aşığın çılgın ve dizginlenemez tutkuları, onları yepyeni bir boyuta taşırken kendilerini sınırsız arzu ve günahlarla dolu bir turnede bulacaklardı…
Ve artık siz de bu ritmin esiri olacaksınız!


Sert Rock- Hard Rock

Arka Kapak


Turne otobüsünde geçirilen sıcak anlardan sonra, ayrılıklarının büyük bir hata olduğunu bir kez daha keşfeden iki genç…

Metal vokalisti Sed Lionheart yalnızca sesini kullanarak binlerce kadını çılgına çeviren bir rock yıldızıdır. Ne var ki, Jessica’yı kaybettiğinden beri kendisini tutkulu hissedebildiği tek yer sahnelerdir…

Hukuk fakültesinde okuyan Jessica, kalbi paramparça olsa da Sed’le olan ilişkisini sonlandırarak kendi çabalarıyla başarıya ulaşmakta kararlıdır. Ancak önceden tahmin edemediği bir gerçek vardır; etrafındaki hiçbir erkek Sed’in yerini dolduramayacaktır…
Dizginlenemeyen arzular, kalabalıklar içindeki ahlaksız yakınlaşmalar ve tüm bu yaşananların alevinde parlamak üzere olan skandallar… Hazır mısınız?


Ateşli Bilet- Hot Ticket

Arka Kapak


Sırlarla dolu bir geçmişi olan bir bas gitarist, Jace Seymour. Geçmişinin esiri olmuş yaralı bir müzisyen. Acılarını bastırabilmek için fiziksel acıya muhtaç bir erkek.

Ve yeni edindiği sahibesi Aggie’nin, bir yandan bedenine acı verirken, diğer yandan kalbindeki yaraları saracağından habersiz.

Merhamet için ayaklarına kapanan köleleri dışında erkeklerle işi olmayan Aggie, melek yüzlü Jace’in asil başkaldırısı ve yataktaki beklenmedik baskınlığı karşısında kalbini genç adama kaptırmanın eşiğinde.

Günahkârlar grubundaki yeri sarsılmaya başlayan Jace ise, yaraların en iyi sevgiyle sarılacağını öğrenmek üzere.

Bizler müzik dünyası ve tur otobüslerinin en bilinmeyen, en derin kuyularına dalarken, Olivia Cunning de insan doğasını bambaşka bir pencereden beğenilerimize sunuyor.

Ahlaksız Ritim- Wicked Beat

Arka Kapak


SERT MÜZİĞİN AHLAKSIZ RİTİMLERİ SİZLERİ ÇAĞIRIYOR

Efsanevi davulcu Eric Sticks, heavy metal grubu Günahkârlar’ın yeni ses operatörü Rebekah’yı görür görmez, genç kıza vurulmuş ve ona sahip olmaya ant içmişti. Tabii, genç kızı her gördüğünde ayaklarının birbirine dolanması ant içmekten sayılırsa!

Ancak ne yazık ki, uzun zamandır gitarist Trey Mills’e hayranlık besleyen Rebekah, yalnız kovboy Sticks’e pek fazla ilgi göstermiyordu.

Genç kız, tuhaf bir espri anlayışı ve galaksi genişliğinde bir kalbi olan uzun boylu, uçuk kaçık ve biraz da şapşal davulcuya âşık olacağını tahmin edebilir miydi?

Zaman zaman boşboğazlığa kaçan açık sözlülüğü ile genç kızı kahkahalara boğan ve gösterdiği ilgiyle ona kendini çekici ve dayanılmaz bir kadın gibi hissettiren bir davulcu, eski sevgilisinin ona söylediği sözler yüzünden kadınlığına küsen Rebekah’yı yeniden hayata döndürebilir miydi?


Çifte Vuruş- Double Time

Arka Kapak


Günahkârlar’ın seksi ritim gitaristi Trey Mills, biseksüel yaşamının karmaşasından sıkılarak yeni bir sayfa açmaya karar verir. Artık hayatında sadece kadınlar olacaktır. Ağabeyi Dare’in metal grubu Exodus End’in yeni gitarist seçmelerinde tanıştığı Reagan Elliot’tan ilk gördüğü anda etkilenen Trey, alev alev yanan bu seksi gitarist ile gerçekleşebileceğini hayal dahi etmediği ateşli ve çarpıcı bir aşka sürüklenir. Ancak Trey, Reagan’ın çekici biseksüel ev arkadaşı ve aynı zamanda eski sevgilisi Ethan Conner’la karşılaştığında, kim olduğunu ve ihtiyaçlarını daha fazla inkâr edemez.

Trey âşık olduğu kadını kaybetmeden, biseksüelliğini devam ettirebilecek midir? Ya da Reagan hayatta en çok istediği bu iki erkekle yeni bir deneyim yaşamayı kabul edecek midir?


Seni ilgilendirmez. Git bana bir biraz getir.

Öncelikle bu seriyi okumak isteyenlerin +18 olmaları gerektiğini söylememe gerek yok sanırım.
Her kitap Günahkarlar adıyla anılan rock grubunun bir üyesini anlatıyor. Kitaplar birbirinden bağımsız gibi görünse de zaman yukarıdaki sıraya göre akıyor. 
Kısaca kitapları inceleyecek olursak;

*İlk kitap Brian Sinclair ile ilgili...Brian bir rock yıldızından beklemeyeceğiniz kadar romantik biri. Kitaptaki sorunlara sahip asıl karakterimiz kadın karakterimiz. Ama ilişkileri eğlenceli ve elbette seriye uygun şekilde ateşli.

*İkinci kitap grubun solisti Sed Lionheart ile ilgili. İlk kitapta tam bir piç gibi gösterilmek istenen ama okurların öyle olmadığını anladığı Sed'in iç yüzünü gösteriyor. Herkesin gönlünü kıran bir çapkının kalbi kim tarafından kırılmış ve düzelecek mi bunu görüyoruz. Sed ve Jessica...Eğlenceliler. Oldukça.

*Jace Seymour. Grubun en genci, en masum ve tatlı görüneni. Ama görünüşe pek aldanmamak gerek. Bebek yüzlü katil tanımını duymayan var mı? Serinin tamamını göz önüne aldığımızda Jace'in hikayesi en etkileyici olan bence. Ama bu kitap içinde BDSM barındırdığı için herkese göre olmayabilir. 

*Grubun bateristi Eric Sticks. Çılgın saç tarzı ve ilginç kişiliğiyle ilk kitaptan beri hakkında ne hissetmemiz gerektiğinden emin olamadığımız bir karakter. Bu kitapta iki karakter de kendinden emin değil. İki karakterin de kendisi hakkında çekinceleri var. Birlikte kuşkularını yenebilecekler mi bunu görüyoruz.

*Trey Mills...Pekala, Seriyi okumak için on sekiz yaşın üstünde olmanız gerekebilir. Ama bu kitabı okumanız için açık bir dünya görüşüne, yaramaz bir zihne ve yargısız bir kalbe ihtiyacınız var. (Bazıları güçlü bir mide diye de ekleyebilir tabi) Eğer tüm bunlar ben de var diyorsanız Trey'in hikayesini okuyabilirsiniz. Çünkü Trey'in karizması ve yaşam tarzı için ihtiyacınız olan bunlar. 

Seriyi genel olarak beğendim. Eğlenceli dialoglar yüzünüze gülümseme yayıyor. Ama bunun dışında bir şey beklemeniz hayalkırıklığı olabilir. Yazın eğlence amaçlı okunacak bir seri. Elbette bu tarzı seviyorsanız.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder