28 Temmuz 2015 Salı

Marked Men Series #2- Dövmeli Adamlar Serisi #2 Jet Kitap Yorumu
Jet- Marked Men Series #2

Jay Crownover


Dövmeli Adamlar serisinin ikinci kitabı bir Rock grubunun solisti olan Jet Keller'ın hikayesi ile devam ediyor.

Karakterimiz Jet Keller; yerel bir rock grubunun solisti, söz yazarı ve bir stüdyo sahibi. Oldukça başarılı. Ama ailevi problemler nedeniyle büyük adımlar atmak istememiş biri. Dövme ve piercinglerinin yanı sıra Jet'in en belirgin özelliği fazlasıyla dar pantolonları olsa gerek. 

Ayden Cross...Bu güneyden gelen kızımız gizemli ve kirli bir geçmişi arkasında bırakıp Denver'a gelerek kendine yepyeni bir hayat kurmuş. Tam anlamıyla bir altın kız olmak için uğraşsa da Jet'i gördüğü anda içindeki vahşi yanı susturmakta oldukça zorlanıyor. 

Jet, Ayden'in yeni hayatındaki kurallara tamamen ters ve Ayden bunun tehlikesinin farkında. Ama uzak durmaya çalışmak, olmadığın biri gibi davranmak düşündüğünden daha zor. 

İlk kitapta olduğu gibi bu kitapta da karakterler oldukça güzel işlenmiş. Zaten ilk kitapta adı geçen Rule'un arkadaş grubundaki Jet ve Shaw'un en yakın arkadaşı Ayden'in hikayesi olduğu için ortama ayak uydurmakta zorluk çekmiyoruz.

Kitapta Ayden'e biraz sinir olsam da serinin ikinci kitabı da oldukça güzeldi. Bu kitapla sadece Ayden ve Jet'i değil diğer karakterleri de biraz daha tanıma şansımız oldu.
Neden bilmiyorum ama ilk kitap kadar bayılmasam da bu kitabı da çok sevdim. Bu kitapta beni rahatsız eden tek şey sanırım kapaktı. Yani bilmiyorum ama kitapta anlatılan Jet'in kapaktakiyle ilgisi yokmuş gibi hissediyorum ben. Yine de original kapak olduğundan saygı gösterip Ayden'li kapağı daha çok beğendiğimi vurguluyorum ve kapağı umursamayıp bu seriyi mutlaka okuyun diyorum.

Serinin ilk kitabı Rule'un yorumu için buraya buyurun ;)

Serinin üçüncü kitabı: RomeHiç yorum yok:

Yorum Gönder