9 Ağustos 2015 Pazar

Marked Men Series #6- Dövmeli Adamlar Serisi #6 Asa Kitap YorumuAsa- Marked Men #6

Jay Crownover


Dövmeli Adamlar serisinin son kitabı...Asa.

Asa Cross...Sarışın güneylimiz. Kendisi tam anlamıyla yürüyen bela. Hem de en karizmatiğinden...
Asa serinin diğer kahramanları gibi dövmelere sahip değil. Asa'nın dövmeleri ruhunda, geçmişinde, arkasında bırakmaya çalıştığı eski halinde...

Royal Hastings...Kızıl saçlı mükemmel polisimiz. Sahada yaşadığı travmadan sonra zor zamanlar geçiren Royal kafasını dağıtmayı amaçlarken bunun için Asa'nın peşinde.

Eski bir suçlu, yeni bir polis...
Kulağa geldiği kadar yanlıştı belki de...
Ama yanlış gibi görünen karar kararların en iyisiydi...

Dövmeli Adamlar Serisi Asa'nın hikayesiyle son buluyor. Söyleyebilirim ki bu seriye bayıldım. Arkadaşlıkları, karakterler, hikayeler...Öyle ki seri bittiğinde tüm karakterleri çok özleyeceğimi düşünmüştüm. Neyse ki seri güzel bir haberle bitti:

Dövmeli Adamlar Serisi Dever'ın Azizleri serisi ile devam edecek. Son kitaplarda adı geçen Zed ve Sayer'in hikayesi ile...Seri çıkar çıkmaz okuyacağımdan emin olabilirsiniz. Öyle ki bu serideki karakterleri yeni seride de görebilecek olmak sanırım bu haberin en iyi yanı.


Marken Men serisi sadece dövmelerle işaretlenmiş insanların hikayesi değil. Hayatlarında, geçmişlerinde bir iz taşıyan karakterlerin hikayesi.
Bu seriyi bu kadar seveceğimi düşünmemiş olsam da itiraf ediyorum ki bayıldım. Mutlaka okumanız gerektiğini düşünüyorum.

Serinin diğer kitaplarının yorumları:
Rule           
Jet
Rome
Nash
Rowdy


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder