28 Ağustos 2015 Cuma

Rush Too Far (Too Far Series #4)- Tehlikeli Temas #4 Kitap YorumuRush Too Far

Abbi Glines


Rush Too Far, Tehlikeli Temas olarak ülkemizde yayımlanan kitabın Rush tarafından anlatılan hali...

Tehlikeli Temas Abbi Glines'ın Rosemary Beach serisinin ilk kitabıydı. Bu seri içinde küçük birkaç seri barındıran on dört kitaplık büyük bir seri.

İlk dördünü Blaire ve Rush'ın hikayeleri barındırıyor. Seri Blaire'in ağzından anlatıldı ve bu halinin yorumunu okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Önceki yorumlarımda da bahsettiğim gibi ben hikayenin iki tarafını da okumaya bayılanlardanım. Ama garip bir şekilde erkek karakterlerin anlattığı halini sanırım daha çok seviyorum.

Bu kitapla Blaire'in anlattığı kitap arasında ne fark var?

Fark yok. Benim beklentim Rush'ın hayatına biraz daha yakından tanık olmaktı ama bu pek olmadı. Ama Rush ağzından anlatılan hikaye daha...seksiydi. Abbi Glines bu açıdan erkek zihnine girmekte başarılı olmuş bence.

Ben kitabı dinledim. Audiobook halindeki kitabı dinlemek gerçekten zevkliydi. Okuyan kişinin ses tonu da Rush'ın ses tonu olarak kafamda uygun bir yer alınca Blaire ve Rush'ın hikayelerindeki ilk kitapla yeniden buluşmam keyif verici oldu.

Bu kitabı dinlerken tek derdim kitabın malum sonuna nasıl geleceğim oldu.
Blaire'in anlatımında Tehlikeli Temas'ın o meşhur sonunu yeniden dinlemek ve bu sefer Rush'ın
ağzından dinlemek sadistçe de olsa beni memnun etti. Bu seri oldukça güzel ve eğlenceliydi. Özellikle yaz aylarında sizi çok zorlamadan hem eğlendiren, hem duyguları hissettiren bir seriydi.

Bu seriyle ilgili en sevdiğim şey sadece iki kişi etrafında dönmemesi oldu. Serideki diğer karakterler de öylesine güzel işlenmişti ki ben diğer karakterlerin hikayelerini de okumayı çok istememi sağladı. Abbi Glines'ın Rosemary Sahilinde geçen diğer kitapları da bu bahsettiğim diğer karakterleri anlatmakta....
En kısa zamanda onları da okuyup ya da dinleyip yorumlayacağım ;)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder