2 Eylül 2015 Çarşamba

Wallbanger (Coctail Series #1)- Duvarların Dili Olsa (Kokteyl Serisi #1) Kitap YorumuWallbanger- Duvarların Dili Olsa 

Alice Clayton


Bu kitabı yaklaşık üç yıl önce okumuştum ilk defa. Tam olarak hatırlayamıyorum zamanını gerçi. Grinin Elli Tonu Serisini ilk okuduktan sonra karşıma çıkmıştı.

Geçenlerde tabletimdeki kitaplarımı karıştırırken bu seriye denk geldim. Sadece ilk kitabı okuduğum serinin o ilk kitabıyla alakalı hatırladığım tek şey de "komik" olduğuydu. Ben de yeniden okumak istedim.
İyi ki istemişim...

Caroline Reynolds yeni bir eve taşınır. Evi onun için harikadır.
 Tek sorunu duvar...
Yatak odasının duvarı...
Yatak odasının yan komşusunun yatak odasıyla ortak kullandığı duvarı...

Asıl sorun duvar da değil.
Sorun o duvardan gelen ses...
Hemen hemen her gece...

Yan komşunuzun fazla yoğun ve fazla sesli gece aktiviteleri (!) yüzünden uyuyamadığınızda hayatınızdan çok da memnun kalmazsınız. Hem de siz uzun zamandır bu tarz aktivitelerden uzakken...Çokça uzak...

Caroline Reynolds büyük bir sinirle yan komşusunun kapısını pembe bir gecelikle yumruklamaya başladığında yan komşusu Simon "Duvardelen (sanırım bu şekilde çevrilmişti)" Parker'ı sadece belinde bir çarşafla görmek onu şaşırtmamalıydı...Tabi bu olayın iki tarafın arkadaşları arasında da eğlence konusu olacağı da kaçınılmazdı.

Her şey bu şekilde başladı. Sonrası ise...Bolca kahkaha!

Bu kitabı audiobook olarak dinledim ve öylesine eğlenceli ki kahkahalarınıza engel olamıyorsunuz. Bu nedenle "Niye gülüyor bu deli?" tarzı bir tepki almayacağınız durumlarda okuyun ;)Bu kitap hem komik hem eğlenceli hem de seksi. Ya ayları için birebir yani.
Yaz tam anlamıyla geçmiş sayılmadan önce bu tarz kitapları seviyorsanız okuyun, pişman olmazsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder